Něco málo o mě

Jako elektrikář působím v regionu Ostrava, Opava, Hlučín, Frýdek-Místek a v okolních městech a vesnicích. Postarám se o údržbu vaší domácnosti a bezvadnou funkčnost všeho, co v bytě fungovat má. Sám dokážu provést drobnější opravy domu, v případě náročnějších rekonstrukcí a oprav vám pomůžu zajistit speciálního řemeslníka nebo profesionální firmu. Postarám se o to, aby vaše zahrada byla krásná, nebyla na ní vysoká tráva ani spadané listí. Kromě toho vám umím pomoct např. i při komunikaci s úřady nebo při vyřizování reklamací. Jmenuji se Milan Kondrčík a rád se stanu i vaším elektrikářem.

Pokud hledáte elektrikáře v Ostravě, Hlučíně a v okolí, obraťte se na mě, rád vám nabídnu své služby.

A proč zrovna já ?

Kdysi dávno to začalo takto ………….

Ptali se mě: „Ty Milan, co ty vlastně děláš? Zase jsem tě viděl, jak jdeš od Jarmily, když Franta byl v robotě!“

Ano, za manželkami svých přátel a sousedů chodím už mnoho let, za to se nestydím a netajím to. Dokonce si mě tam většinou zvou přímo ti manželé těch paniček. A to nejsem žádný Casanova.

Já totiž nejsem proutník z nějakého televizního seriálu, já jsem elektrikář.

Vlastně to tím začalo. Chozením k sousedce. Takový běžný příběh člověka, co si kolem baráku rád dělá všechno sám, rád přiloží ruku k dílu a baví ho vymýšlet technické řešení různých problémů, o které doma nikdy nebylo nouze. Nejprve jsem začal chodit ke kamarádům a sousedům, poradit co jak udělat, půjčit jim nářadí, pomoct něco spravit, zkrátka taková sousedská výpomoc… a jelikož pracuji z domu, vedu malý e-shop s potřebami pro dům, dílnu a zahradu a různými doplňky do bytu, tak jsem pánem svého času a můžu vyrazit něco opravit nebo zařídit právě i v době, kdy jiní jsou v zaměstnání nebo prostě nemají čas.

Sousedé a přátelé si mou občasnou výpomoc docela pochvalovali, zvali si mě na „melouchy“ a údržbařinu čím dál častěji, doporučovali mě dalším a já začal chodit i k známým mých známých, až jsem poprvé byl u úplně cizí paní: utáhl jsem jí kapající kohoutek, vyměnil v bytě žárovky za úsporné, vyklepal koberec a prostě udělal takovou tu běžnou domácí údržbu, na kterou ta starší paní neměla ani sílu, ani chlapa, ani vercajk – a když jsem jí svým autem ještě odvezl do Kauflandu na nákup, chtěla mě doslova líbat :). …a pak jednou někdo řekl: „Ty Milan, a proč si z toho vlastně neuděláš živnost?“ A tak jsem se stal hodinovým manželem.

Bydlím v Hlučíně, kousek od Ostravy, tím se jednoduše vymezil i region, kde si manželství se mnou na pár hodin můžete užít (mé manželce to prý nevadí). Takže nejen Hlučín a celá Prajzská, ale i kdekoliv v Ostravě a v rozumně vzdáleném okolí.

Zavolejte mi nebo napište email, domluvíme se, s čím vám dokážu pomoct.

Komu se elektrikář může hodit?

Nemáte zkušenosti a chybí zručnost ?

Pro mě je to koníček. Někdo holky, jiný vdolky a já rád dělám elektřinu.

Jste maminka samoživitelka nebo třeba vdova ?

Pro šikovnou mužskou ruku doma jistě najdete spousty využití. Rád se od vás na hodinku nechám zapřáhnout.

Elektrikář, co se přizpůsobí vašemu času ?

Ti chlapi, co chodí jako já za těmi cizími ženami, je navštěvují jen v době, když jsou doma samy a jejich manželé jsou v práci.

I já často slýchávám u dveří: „Jsem sama doma, ten můj je zas někde v luftu.“ Vím to, kdyby byl doma, nejspíše by ten trávník stihl posekat sám. A když vám z ničeho nic vyteče pračka, je dobré vědět, že můžete kdykoliv zavolat. A pokud bych hned na místě pračku opravit nedokázal, určitě u vás budu dříve než opravář praček s náhradním dílem, pomůžu s úklidem, pomůžu vytřít, zabezpečím elektřinu od pračky, aby se nikomu nic nestalo.

Někteří muži za těmi cizími ženami chodí proto, aby si s osamělými manželkami „popovídali u kávičky“ nebo si rovnou zahráli „na doktory“, jak se kdysi říkalo. Jenže já nejsem doktor. Jsem jen možná trochu zručnější člověk, který se nebojí manuální práce a pro kterého je práce elektrikáře koníčkem. Popovídám si s vámi taky rád, to jo, ale práce má přednost.

Poslední Zajímavé projekty

Zde budeme prezentovat projekty, které byly opravdovým konstrukčním a technologickým oříškem.

Více informací