Novinky v plánovaném update 2023.1

 

V Next aplikaci v nejbližších týdnech se objeví možnost nastavit teplotu bílé barvy. V seznamu hardwaru bude potřeba jít na modul s stmívatelnými výstupy a ve spodní části se objeví nová možnost nastavení.

 

 

 

 

V nastavení aplikace si budete moci vybrat tmavý skin.

 

 

 

 

Budete moci si stáhnout aktualizační soubory, aniž byste museli aktualizovat aplikaci. Zkrátí se proces stahování aktualizací. Tuto možnost najdete v Nastavení – Aktualizace softwaru.

 

Jednotlivé sběrnicové svorky Bus 1, 2, 3 budou vyhodnocovat sběrnicovou komunikaci s připojenými moduly samostatně. Reakce systému na stisknutí tlačítka se zrychlí. Z toho vyplývá, že Smart tlačítka musí být více rozdělena a napojena na samostatné sběrnice. Maximální počet inteligentních spínačů nebo modulů s tlačítkovými vstupy by neměl překročit 20 ks na jedné sběrnici.

 

 

Pokud vám na CORE „dojdou“ BUS terminály, budete je moci rozšířit pomocí nového produktu Bus Extender. K CORE se připojuje přes USB. Je široký 2DIN a nabízí 4 další svorky pro sběrnici TapHome nebo Modbus RTU. Dvě z jeho svorek jsou galvanicky oddělené, takže jej budete moci použít místo stávajícího optického izolátoru.

Napsat komentář